Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Wygraj książki Diablo i gadżety z gry Age of Wonders III!

Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do wygrania są gadżety z gry Techlandu – Age of Wonders III oraz książki Diablo: Nawałnica Światła.

Age of Wonders III – Zostań Władcą Świata Magii i Cudów!

Banicja Królów Magii zakończyła Drugi Wiek Cudów pogrążając świat w chaosie. Dziś nowi herosi oraz złoczyńcy roszczą sobie prawa do bogactw tego świata. Przetrwają tylko najpotężniejsi wśród przywódców, aby rządzić Trzecim Wiekiem Cudów.

Age of Wonders III to długo wyczekiwana kontynuacja, wielokrotnie nagradzanej serii gier strategicznych. Dzięki wyjątkowej mieszance rozgrywki polegającej na wznoszeniu potężnych Imperiów, gry fabularnej oraz sztuki wojennej, Age of Wonders III oferuje najlepsze elementy gier strategicznych o rozgrywce turowej. W świecie Age of Wonders 3 odnajdą się zarówno weterani, jak i nowoprzybyli śmiałkowie, poszukujący chwały i skarbów!

Diablo: Nawałnica Światła

Po klęsce Najwyższego Zła odradza się Królestwo Niebios. Rada Angiris odzyskała Czarny Kamień Dusz i strzeże przeklętego artefaktu gdzieś w głębi roziskrzonego Srebrnego Miasta.

Na tle tych doniosłych wydarzeń Tyrael z trudem odnajduje się w nowej roli ­Archanioła Mądrości. Czuje się obco pośród anielskiej braci i wątpi, czy uda mu się stanąć na wysokości zadania. Poszukując otuchy w sobie samym i w Niebiosach, wyczuwa złowieszcze oddziaływanie Czarnego Kamienia Dusz na swoją ojczyznę. Tam, gdzie niegdyś panowała harmonia światła i dźwięku, teraz wkrada się przybierający na sile dysonans, który zwiastuje nadciągające nad krainę niebezpieczeństwo. Imperius wraz z pozostałymi archaniołami ostro sprzeciwia się pomysłom przeniesienia lub zniszczenia Kamienia, co zmusza Tyraela do złożenia losu Niebios w ręce ludzkości.

Tyrael gromadzi wokół siebie obdarzonych wielką mocą bohaterów z najdalszych krańców Sanktuarium, by wskrzesić starożytny Zakon Horadrimów. Powierza im praktycznie niewykonalne zadanie: mają wykraść Kamień Dusz z samego serca Niebios. Pośród wybrańców, na barkach których ma spocząć to brzemię, znajduje się Jacob ze Staalgardu, były awatar Sprawiedliwości i strażnik anielskiego ostrza El’druina, Shanar, czarownica dysponująca fenomenalną mocą, Mikułow, zwinny i nabożny mnich, Gynvir, nieustraszona i zaprawiona w boju barbarzynka, oraz Zayl, tajemniczy nekromanta. Czy mając za wrogów zarówno czas, jak i siły dobra i zła, śmiałkowie zdołają się zjednoczyć i wypełnić niebezpieczną misję, nim Niebiosa legną w gruzach?

Co należy zrobić aby wygrać?

Po pierwsze: wygrywa 5 osób (zwycięzcy są wybierani), każda otrzyma pakiet gadżetów i książkę

Po drugie: trzeba być fanem Boxoff Store Pl na facebooku –> o tutaj.

Po trzecie: co oczywiste, trzeba być fanem Kawerny -> tutaj ładnie klikamy

Po czwarte: należy odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

1) Age of Wonders III jest którą grą z serii?

2) Ile samodzielnych gier z serii Diablo zostało wydanych?

3) Książka Diablo: Nawałnica Światła stanowi pomost między wydarzeniami których części Diablo?

4) W którym roku w Polsce ukazała się pierwsza odsłona Age of Wonders?

 

Odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując Konkurs BoxOff

Macie czas do 9 maja!

 

Do obejrzenia w wolnej chwili Kazimierz Kaczor o grze Age of Wonders III

Aktualizacja:

Gratulacje dla Bartosza, Karoliny, Eweliny, Ewy, Tomasza!