Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Wygraj najnowszą książkę Brandona Sandersona “Stalowe Serce” (rozwiązany)

Niedawno miała miejsce premiera najnowszej książki Brandona Sandersona – Stalowe serce, pierwszej części cyklu Mściciele. My zapraszamy Was do konkursu w którym można wygrać 5 egzemplarzy ksiązki.

Bartek (nasz recenzent) o książce: Stalowe Serce to kolejny tekst Brandona Sandersona, od którego najzwyczajniej w świecie nie sposób się oderwać. Powieść kierowana jest do nieco młodszego czytelnika, ale miłośnicy dojrzałej fantastyki nie powinni jej odrzucać – bo ma im naprawdę dużo do zaoferowania. Jak to u tego pisarza zwykle bywa, książka to kilka godzin najczystszej literackiej rozrywki, jaką można sobie wyobrazić. 

Całą recenzję przeczytacie TUTAJ

Mamy dla Was 5 egzemplarzy od wydawnictwa Zysk i S-ka które wydało pozycję Sandersona.

Polubcie Kawerna.pl na facebooku

Co trzeba zrobić? Odpowiedzieć na pytanie, wysłać maila, czekać na wyniki 😉

Pytanie: Wyobraźcie sobie, że otrzymaliście moc równą najpotężniejszym superbohaterom, jak ją wykorzystacie? Pomożecie światu czy go zdominujecie?

Odpowiedzi nie dłuże niż 3-4 zdania wysyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując SANDERSON

Bardzo ważne! w zgłoszeniu powinien znajdować się adres do wysyłki ewentualnej wygranej (adres + telefon)

Polubcie Kawerna.pl na facebooku

Macie czas do 15 lipca.

O samej książce:

W zdewastowanym świecie przyszłości superbohaterowie są dla ludzkości przekleństwem.

Dziesięć lat temu pojawiła się na niebie Calamity. Był to impuls, który sprawił, że niektórzy ze zwykłych dotąd ludzi zaczęli się zmieniać i przejawiać niezwykłe umiejętności. Zdumione społeczeństwo nazwało ich Epikami. Epicy nie są przyjaciółmi gatunku ludzkiego. Niezwykłe zdolności sprawiły, że odczuwają wielkie pragnienie sprawowania władzy. Ale żeby rządzić ludźmi, trzeba skruszyć ich wolę. Teraz, w mieście znanym niegdyś jako Chicago, niewiarygodnie potężny Epik zwany Stalowym Sercem sprawuje rządy Imperatora. Posiada siłę kilku ludzi i potrafi kontrolować żywioły. Oznacza to, że nie można go pokonać. Nikt nie podejmuje więc z nim walki… Nikt prócz Mścicieli.

Nazywam się David Charleston. Nie jestem Mścicielem, ale zamierzam się do nich przyłączyć. Mam coś, czego potrzebują. Znam jego sekret. Widziałem jak Stalowe Serce krwawi.

Naszą recenzję przeczytacie TUTAJ

staloweserca

AKTUALIZACJA:

Egzemplarze Stalowego Serca trafią do:

Maciek K.

Ewelina M.

Piotr Sz.

Michał P.

Katarzyna G.