Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Konkursy

Wygraj zapalniczkę Metro 2033

Od dziś w księgarniach do nabycia książka Andrieja Diakowa W mrok, wydana przez wydawnictwo Insignis Media w ramach projektu Uniwersum Metro 2033. W nowej książce Diakowa – drugim tomie trylogii rozpoczętej bardzo dobrze przyjętą powieścią Do światła – spotkacie znanych już Gleba, Tarana, Giennadija… oraz plejadę nowych, równie  barwnych postaci. Specjalnie dla Was wydawnictwo Insignis Media zaprasza do konkursu w którym do wygrania są zapalniczki!

Moszczny, niewielkiej wyspa w Zatoce Fińskiej, która niemal cudem przetrwała Katastrofę, teraz ginie w ogniu atomowego rozbłysku. Ktoś zdetonował ładunek, unicestwiając pokojową społeczność wyspy oraz nadzieje mieszkańców petersburskiego metra, by zamieszkać na powierzchni, w bezpiecznym od śmiercionośnej radiacji miejscu. Zagładę obserwuje załoga pływającej platformy wiertniczej, która – po pierwszym szoku – postanawia odnaleźć sprawców. Podejrzenie pada na mieszkańców metra, którzy otrzymują ultimatum: w ciągu tygodnia odnajdą i wydadzą sprawców zbrodni, albo sami podzielą los mieszkańców Moszcznego. Śledztwo zostaje powierzone stalkerowi Taranowi. Sytuację komplikuje zniknięcie Gleba, jego przybranego syna. Mnożą się pytania… Droga do prawdy jest trudna, odpowiedzi są bowiem ukryte w mroku – na samym dnie ludzkiej duszy.

Zapraszamy w mroki Uniwersum Metro 2033!

Uwaga!
Wydawnictwo Insignis zaprasza fanów Andrieja Diakowa i Uniwersum Metro 2033 do Lublina na festiwal Falkon 2012. Po raz pierwszy Uniwersum będzie miało tam swoją reprezentację. W dniu 24 listopada w postapokliptycznym barze przy herbacie z samowara będzie można porozmawiać z Andriejem Diakowem, przymierzyć strój stalkera i uwiecznić się na fotografii.

Konkurs! 

Do wygrania są zapalniczki (prezentowane na zdjęciu poniżej) z Uniwersum Metro 2033.
Zasady są proste, odpowiedźcie na następujące pytania i wyślijcie swoje odpowiedzi na adres mailowy, grupka szczęśliwców z prawidłowo nadesłanych odpowiedzi zostanie nagrodzona zapalniczkami.

1) Kto jest pomysłodawcą Uniwersum Metro 2033?
2) W mrok jest którą książką z tego uniwersum?
3) W który roku i jakim opowiadaniem debiutował autor „Pitera”?

 
Swoje propozycje wysyłajcie na adres konkurs@kawerna.pl – w temacie wpisując: Metro 2033. Na odpowiedzi czekamy do 30 listopada 2012.

zapalniczki_metro2033