Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Antologia Fantastycznie Nieobliczalni od SQN dostępna za darmo!

Wydawnictwo SQN zaprasza do zapoznania się z darmową antologią “Fantastycznie nieobliczalni”. Inicjatywa „Fantastycznie nieobliczalni” prezentuje czytelnikom twórczość pisarzy wydawanych przez SQN. To darmowa antologia, dzięki której każdy może się przekonać, jak różnorodna i warta głębszego poznania jest oferta wydawnictwa.

W zbiorze znalazły się opowiadania znanych i uznanych już pisarzy, takich jak Aneta Jadowska, Jakub Ćwiek, Marysia Krasowska, Jakub Małecki, Jacek Łukawski i Tomasz Marchewka, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją literacką karierę, ale już udowodnili, że mają ogromny talent. Autorki i autorzy, którzy dziś debiutują, w przyszłości mogą stać się sławni i rozpoznawalni; będą wyznaczać trendy w fantastyce, bo są w końcu fantastycznie nieobliczalni! Różnorodność tekstów składających się na antologię odzwierciedla różnorodność pisarzy, spod których piór wyszły. Różne klimaty i konwencje łączy wielka wyobraźnia ich autorów i autorek. Karolina Fedyk, Marta Malinowska, Magdalena Świerczek-Gryboś, Piotr Górski i Aleksandra Radlak przedstawiają swoje fantastyczne światy! Poznaj uniwersa, w których dzieją się akcje ich powieści. Wstęp do antologii napisał Michał Cetnarowski.

Darmowa książka do pobrania! Pobierz TUTAJ
Publikacja dostępna wyłącznie w wydaniu elektronicznym.
***

W dalekiej przyszłości walki mechów ściągają przed telewizory miliony widzów. W innym świecie, zrujnowanym przez skrajne partie polityczne, życie stało się tak nieciekawe, że lepiej funkcjonować w rozszerzonej rzeczywistości…

fantastycznie nieobliczalni

Inicjatywa Fantastycznie nieobliczalni to antologia, dzięki której każdy może poznać opowiadania uznanych już pisarzy, takich jak Aneta Jadowska, Jakub Ćwiek, Jakub Małecki i Jacek Łukawski, a także tych, którzy dopiero zaczynają swoją literacką karierę, ale już udowodnili, że mają ogromny talent. Różne klimaty i konwencje łączy wielka wyobraźnia ich autorów i autorek.

W Schan warto zobaczyć występ najsłynniejszych szermierzy, a w Nowym Saadzie trzeba uważać na krainy spustoszone przez magię, bo gdzieś tam jeszcze czają się złowrodzy magowie… Grzechem byłoby też nie wstąpić do cyrku, żeby zobaczyć akrobacje niezrównanej Phenix.

Tomasz Marchewka, Maria Krasowska, Karolina Fedyk, Marta Malinowska, Magdalena Świerczek-Gryboś, Piotr Górski i Aleksandra Radlak przedstawiają swoje fantastyczne światy! Poznaj uniwersa, w których dzieją się akcje ich powieści.

Źródło: informacja prasowa SQN