Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Brudne gry już za miesiąc w księgarniach

Wydawnictwo Zysk i S-ka przygotowuje kolejny tom cyklu superbohaterskiego „Dzikie karty” George’a R.R. Martina. „Brudne gry” pojawią się w sprzedaży już 15 listopada!

Oficjalny opis powieści:

Na ulicach Dżokerowa wybucha wojna między mafią i Widmowymi Pięściami. Przemoc wyrwała się spod wszelkiej kontroli i nawet asowie i dżokerzy są zmuszeni toczyć bój z siłami świata przestępczego… 


Brudne gry, piąty tom cyklu superbohaterskiego Dzikie karty, rozgrywa się w tym samym, stworzonym przez George’a R. R. Martina uniwersum, w czasie wydarzeń opisanych w Wyprawie asów i tuż po nich.

Trzy główne wątki książki tworzą splatające się ze sobą opowieści. Pierwsza z nich opowiada o kryzysie tożsamości Żółwia, który zwątpił w sens swej superbohaterskiej działalności. Druga stanowi relację z życia Croyda Crensona, który przechodzi przez dwie kolejne transformacje. Wreszcie trzecia to opowieść o wysiłkach Tachiona, próbującego uporać się z nowo odnalezionym wnukiem Blaise’em, wojną gangów na ulicach Dżokerowa oraz zagrożeniem, jakie stwarza Crenson.

brudne gry okładka

Źródło: zysk.com.pl