Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Chuck Palahniuk pokazuje nowe oblicze kolorowanki dla dorosłych

Kolorowanki dla dorosłych to nowy hit na rynku wydawniczym (obok serii „Zniszcz ten dziennik”). Spoglądają z nich najbardziej znani bohaterowie, tacy jak Harry Potter czy mieszkańcy Westeros. W tę stronę postanowił podążyć także Chuck Palahniuk. Jednak w jego wypadku kolorowanka ma być czymś więcej niż gadżetem związanym z serią.

Pisarz (najmocniej kojarzony z „Podziemnym kręgiem”, w którego fantastycznej ekranizacji zagrali Brad Pitt i Edward Norton) postanowił, że „Bait: Off-Color Stories for You to Color” będzie stanowiło antologię ośmiu premierowych opowiadań, którym towarzyszyć będzie pięćdziesiąt czarno-białych ilustracji przygotowanych przez znanych twórców komiksowych (m.in. twórców „Jokera”, „Luthora” czy „Hellboya”. To właśnie te ilustracje czytelnik będzie mógł pokolorować zgodnie z własnym gustem, jak jednak widać – także osoba niezainteresowana taką formą rozrywki znajdzie w „kolorowance” coś dla siebie. Poniżej możecie zobaczyć okładkę i przykładowe karty z kolorowanki Palahniuka.

bait okładka

 

bait2

 

bait3

Książka ukaże się w USA 26 października 2016 roku. Nie wiadomo jeszcze, czy pojawi się polskie wydanie, ale oczywiście gorąco trzymamy za nie kciuki!

Źródło: darkhorse.com