Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Co Mucha Comics nam w marcu da?

Wydawnictwo Mucha Comics przygotowało na marzec dwie premiery. Pierwszą z nich jest domknięcie dylogii “Astonishing X-Men” Jossa Whedona, z kolei druga to trzeci tom serii “Descender” Jeffa Lemire’a o podtytule “Osobliwości”. Oba tomy ukażą się 8 marca.

Descender  #3: Osobliwości (wyd. zbiorcze)

Pewien młody robot walczy o przetrwanie we wszechświecie, gdzie wszystkie androidy wyjęto spod prawa, a na każdej planecie czają się łowcy nagród. Rozpędzona i pełna emocji kosmiczna odyseja, która stawia ludzkość przeciwko maszynom i świat przeciwko światu, pełna rozmachu space opera autorstwa twórców Trillium, Łasucha i Little Gotham.

W trzecim tomie zebrano zeszyty #12–16 tego bestsellerowego, chwalonego przez krytykę cyklu.

Astonishing X-Men #2 (wyd. zbiorcze)

Joss Whedon, scenarzysta filmowy (“Dom w głębi lasu”, “Avengers”, “Avengers: Czas Ultrona”) i telewizyjny (seriale “Buffy: Postrach wampirów”, “Firefly”, “Agenci T.A.R.C.Z.Y.”) wraz z Johnem Cassadayem (“Planetary”) przedstawiają ciąg dalszy serii z mutantami w rolach głównych.

Jeśli myśleliście, że dotychczasowe przygody X-Men były niezwykłe i szokujące, to myliliście się! Najnowszy tom “Astonishing X-Men” dostarczy Wam wielu wrażeń.

Tajemnicze zachowanie Emmy Frost wreszcie zostaje wyjaśnione. Czający się w ukryciu nowy skład Hellfire Club w końcu atakuje, a drużyna mutantów wyrusza w kosmos. Nie wszyscy powrócą z tej wyprawy.

W albumie umieszczono materiały pierwotnie opublikowane w formie zeszytowej w serii “Astonishing X-Men” #13-24 oraz “Giant-Size Astonishing X-Men” #1.