Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Gears of War – książki

Drodzy Kawernianie! Doszły nas wieści jakoby seria książek osadzonych w świecie gry Gears of War miała mieć swoją polską edycję. Fabryka Słów pisze: “Dysponujemy licencjami, mamy teksty, a nasi graficy przygotowują polskie okładki.” Jest to zatem idealny moment, aby podać do wiadomości fakt, że pierwszy tom serii autorstwa Karen Traviss, autorki z listy bestsellerów New York Timesa i USA Today, głównej scenarzystki gry Gears of War 3, ukaże się nakładem Fabryki Słów już 10 czerwca!

 

Autor: Karen Traviss
Tytuł: Gears of War: Pola Aspho
Data wydania: czerwiec 2011
Tytuł oryginału: Gears of War Aspho Fields 1
Tłumaczenie: Piotr Pieńkowski
ISBN-13: 978-83-7574-532-0
Wymiary: 125 x 195
Oprawa: miękka
Seria: Warlock

 

Nie ma już rodzin, o które można się troszczyć. Nie ma technologii, którą trzeba zdobyć. Nie ma przeciwnika, z którym można pertraktować. Można tylko przeżyć lub zginąć.

14 lat od dnia, w którym na powierzchnię Sery wydostała się szarańcza, są ostatnią nadzieją ludzkości zdziesiątkowanej atakiem. Jedyną barierą odgradzającą ocalonych od ostatecznej zagłady.

Gearzy. Wojskowa elita.

Znają tylko walkę. Mają tylko siebie: Tych, którzy bronią im pleców i tych, którzy zabiorą ich ciała z pola bitwy.

Ale wydaje się, że desperacka walka dobiega końca. Czy Gearzy będą mogli zdjąć zbroje i odłożyć broń? A może los właśnie postawił ich przed kolejnym wyzwaniem? Muszą zrobić wszystko, aby przetrwać. Muszą zrozumieć, co zrobić, aby ocalić swój świat.

Żródło: fabrykaslow.com.pl/ksiazki