Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Hulk: Szary – materiały promocyjne

Już niebawem ukaże się na polskim rynku wydawniczym komiks „Hulk: Szary”. Dziś ukazała się zapowiedź publikacji oraz kilka plansz z komiksu.

Za niecałe 2 tygodnie, bo 14 grudnia, fani będą mogli kupić komiks „Hulk: Szary”, którego scenariusz napisał Jeph Loeb, a ilustracje przygotował Tim Sale.

Album ukaże się w twardej oprawie nakładem wydawnictwa Mucha Comics w cenie 65 zł za 160 stron w formacie 170×260 mm. Będzie zawierał również materiały opublikowane pierwotnie w miniserii „Hulk: Gray” numery 1-6.

Poniżej prezentujemy oficjalny opis „Hulk: Szary” oraz okładkę i kilka plansz z komiksu:

„Nie wszystko jest czarne albo białe.

Życie Bruce’a Bannera zmieniło się podczas eksplozji bomby emitującej promieniowanie gamma. W tamtej chwili przemienił się w najsilniejszą istotę na świecie – niesamowitego Hulka. Lecz mimo swej ogromnej siły szary olbrzym nie potrafi obronić się przed miłością do Betty Ross, córki jego najgroźniejszego przeciwnika, generała „Thunderbolta” Rossa. W albumie Hulk: Szary scenarzysta Jeph Loeb oraz rysownik Tim Sale, przedstawiają wydarzenia, do jakich doszło kilkanaście godzin po przemianie Bannera w szarą bestię.”

Premiera już 14 grudnia 2015 roku.

hulk szary okladka

 

h s 6

 

h s 1

 

h s 2

 

h s 3

 

h s 4

 

h s 5

Źródło: muchacomics.com