Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

J.K. Rowling z kolejnymi ciekawostkami na twitterze o Harrym Potterze

Od jakiegoś czasu J.K. Rowling słynie z dużej aktywności na Twitterze, na którym chętnie odpowiada na pytania zadawane przez fanów.

Wczoraj na swoim profilu ogłosiła, że ceniony aktor Philip Seymour Hoffman (znany m.in. z Igrzysk Śmierci) zmarł także w świecie Harry’ego Pottera. Stało się to kilka miesięcy później niż w realnym świecie. Wiadomość o śmierci aktora mocno przybiła Harry’ego, który był jego wielkim fanem. Zapytana o to, czy także Hagrid tęskni za Hoffmanem, Rowling potwierdziła, podkreślając jednak, że nie tak mocno jak Harry.

Mimo iż od zakończenia serii minęły lata, aktywność pisarki nie maleje, a ostatnimi wczasy wręcz wzrasta. Regularnie udostępnia ona ciekawostki z czarodziejskiego świata, sama z siebie lub w odpowiedzi na pytania czytelników. Jeśli więc jesteście miłośnikami Harry’ego Pottera, macie szansę dowiedzieć się czegoś więcej o ulubionych bohaterach – wystarczy celne pytanie i trochę szczęścia. Z drugiej strony warto być czujnym… nie wiadomo, kogo Rowling uśmierci w następnej kolejności.

rowlingttwiit

rowlingttwiit2