Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Kańtoch bawi się Zabawkami diabła

Domenic Jordan powraca za sprawą wydawnictwa Powergraph. Wznowienie „Zabawek diabła” Anny Kańtoch jest już dostępne w księgarniach. Ale to dopiero początek, ponieważ oprócz reedycji dwóch zbiorów autorka planuje także trzeci, nad którym obecnie pracuje.

Domenic Jordan to tajemnicza, elegancka postać o dość osobliwych upodobaniach. Wyjąwszy tradycyjny zawód macza także palce w rozwikłaniu kryminalnych zagadek, które wymykają się standardowym doświadczeniom – słowem, wchodzą w nadprzyrodzone kręgi, a z nimi wcale sprawnie potrafi radzić sobie główny bohater. Jednak to nie garść opowieści o herosie przechodzącym przez wszystkie przygody bez szwanku i zdolnym rozwiązać każdą enigmą, to przede wszystkim historie o ludzkich uczuciach, namiętnościach, poświęceniu i sile, jaka nie drzemie w ciele, ale w duszy.
Zbiór nastrojowych opowiadań, które łączy osoba tajemniczego Domenica Jordana. Z zawodu medyk, z zamiłowania – tropiciel magii, zagadek i spraw nierozwiązanych. Wciągające i mroczne kryminalne intrygi, błyskotliwy, inteligentny detektyw i tajemnice przyprawiające o dreszcz grozy, czyli Anna Kańtoch w najlepszym wydaniu!