Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Kijem i mieczem w księgarniach

Po dwunastu latach nauki Granuaile jest wreszcie gotowa, by podwoić światową populację druidów. Wystarczy tylko, że Atticus splecie ją z ziemią… Tymczasem jednak, choć jedni bogowie już szykują z tej okazji cenne podarunki i uczty, inni nie cofną się przed niczym, by druidzi stali się gatunkiem wymarłym. I tak Atticus, Oberon i Granuaile lądują, chcąc nie chcąc, u podnóża góry Olimp, po czym z przerażeniem stwierdzają, że wrogowie zmienili się nie wiadomo kiedy w wymagających przyjaciół, nie wszystkie psy są kochane, nie wszystkie wiewiórki bezużyteczne, bywają koty współpracujące z psami, krasnoludy lepiej, żeby nie goliły brody, a klauny nie chodziły do sklepów sportowych. Czas na walkę kijem i mieczem.

 

Wydawnictwo Rebis poleca poprzednie tomy cyklu: Na pas urok, Raz wiedźmie śmierć, Między młotem a piorunem, Zbrodni i kojot.

Kevin Hearne urodził się w Arizonie. Uczy angielskiego, a kiedy nie sprawdza stosów prac domowych i nie pisze powieści, hoduje bazylię i maluje pejzaże z córką. Ponadto lubi robić piesze wycieczki, czytać komiksy i mieszkać sobie z rodziną w tycim, acz przytulnym domku.

tłumaczenie: Maria Anna Smulewska
tytuł oryginału: Trapped
seria/cykl wydawniczy: Kroniki Żelaznego Druida tom 5
wydawnictwo: Rebis
data wydania: 23 lipca 2013
ISBN: 9788378184072
kategoria: fantastyka, fantasy, science fiction
język: polski
typ: papier

Kijem i mieczem okładka