Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Klątwa tytana już w księgarniach

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Percy’ego Jacksona! Kilka dni temu do sprzedaży trafił kolejny komiks Ricka Riordana oraz Roberta Venditti z cyklu „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”, a chodzi oczywiście o „Klątwę tytana”.

Oficjalny opis „Klątwy tytana”:

Nowa przepowiednia
Niebezpieczna misja
To, co zaczęło się jako akcja ratunkowa, aby ocalić dwójkę nowych potężnych herosów, szybko wymyka się spod kontroli Percy’ego i jego przyjaciół Grovera, Thalii i Annabeth.
Po starciu z mantikorą jeden z członków ich grupki – Annabeth – znika. A ich problemy na tym się nie kończą. Władca tytanów, Kronos, zastawił najgroźniejszą ze swoich dotychczasowych pułapek, w którą wpadli właśnie młodzi herosi.
Percy i jego przyjaciele muszą podjąć niebezpieczne wyzwanie – mrożącą krew w żyłach przepowiednię o klątwie tytana. Muszą ocalić boginię Artemidę przez zimowym przesileniem albo wszystko będzie stracone… włącznie z Annabeth.
Bestsellerowa na całym świecie powieść Ricka Riordana Klątwa tytana zmienia się w komiks w rękach znakomitych komiksowych twórców Roberta Vendittiego, Attili Futakiego i Grega Guilhaumonda.

klatwa tytana okladka

Źródło: informacja prasowa