Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Kolorowanka z Gry o tron już w sprzedaży!

Dla wszystkich fanów serialu „Gra o tron” HBO nadarzyła się świetna okazja do popisania się swoimi umiejętnościami artystycznymi. W księgarniach jest już dostępna „Gra o Tron. Książka do kolorowania”.

Kolorowanki dla dorosłych stały się niespodziewanym hitem na całym świecie. Odkąd takie kolorowanki wydaje Penguin Random House, a we Francji sprzedają się lepiej niż książki kucharskie, proste szablony są zastępowane przez coraz bardziej wyrafinowane obrazy. Tym razem wydawnictwo Akurat przygotowało kolorowankę przeznaczoną dla fanów „Pieśni lodu i ognia” George’a R. R. Martina i serialu HBO „Gra o tron”.

Publikacja „Gry o tron” w wersji do kolorowania to przełomowe wydarzenie: po raz pierwszy dokonano adaptacji książki z najwyższych pozycji na listach bestsellerów. Książka do kolorowania oparta na słynnej sadze „Pieśni lodu i ognia” i bijącym rekordy popularności serialu HBO „Gra o tron”, którą współtworzył sam autor George R. R. Martin, pojawiła się w polskich księgarniach już dziś (4 listopada), tydzień po premierze amerykańskiej.
Dla wszystkich wielbicieli „Gry o tron” czeka 45 czarno-białych kart przygotowanych przez uznanych na świecie ilustratorów fantasy, takich jak: Ivonne Gilbert, John Howe, Tomislav Tomic, Adam Stower, Levi Pinfold.

To prawdziwa gratka dla fanów świata Siedmiu Królestw – zarazem obiekt kolekcjonerski i sposób na zajęcie rąk w oczekiwaniu na szóstą część sagi czy zapełnienie pustki po zakończeniu piątego sezonu serialu. Ze względu na zaangażowanie wiodących ilustratorów fantasy to propozycja również dla wielbicieli innych pozycji gatunku.

Uruchom wyobraźnię, wejdź w świat epickiej sagi Pieśni Lodu i Ognia, sięgnij po kredki, nadaj barwy przepięknym grafikom inspirowanym megabestsellerowymi książkami oraz serialem „Gra o Tron”. Tylko od ciebie zależy, jakimi kolorami ożyją bohaterowie, jakie barwy pojawią się na herbowych tarczach, jakimi odcieniami zalśni śmiercionośna broń, jak bardzo błękitne będzie niebo, a jak czerwona krew. Wspaniała zabawa, doskonały relaks, ogromna satysfakcja.

„Gra o tron. Książka do kolorowania” jest już dostępna w księgarniach w cenie 29,90 zł. Kredki w dłoń!