Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Królik, który chce zasnąć trafi do Polski!

„The Rabbit Who Wants To Fall Asleep” to niewielka, 26-stronicowa książeczka autorstwa szwedzkiego naukowca, Carla-JohanaForssena Ehrlina. To nietypowe dzieło ma za zadanie pomóc dzieciom w… zasypianiu. I, jak się okazuje z badań przeprowadzonych w USA i Wielkiej Brytanii – książka działa!

 

Autor poświęcił 3,5 roku na stworzenie opowieści, która pomagałaby odbiorcy w zasypianiu. Ułożył więc ciekawą opowieść o króliku, który bardzo chciałby iść spać, odpowiednio dobierając słowa i udzielając czytelnikowi rad, w którym miejscu należy ziewnąć, a w którym przeczytać tekst powoli i ze spokojem. Ehrlinowi udało się zawrzeć w swojej pracy wszystkie najlepsze metody pomagające w zasypianiu. Co więcej, z książeczki korzystają nie tylko dzieci, ale także dorośli!

Ostatnio pojawiły się informacje, że książka ma trafić także na polski rynek. Na razie można ją nabyć na Amazonie w wersji papierowej (cena 12 dolarów) lub jako audiobook (cena 7 dolarów). Podobno autor już pracuje nad kolejną historią z serii!

źródło: onet.pl metrocafe.pl