Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Krucjata dzieci niebawem w sprzedaży

Za dwa tygodnie premiera kolejnej książki z serii Uniwersum Metro 2033. Do uniwersum powraca Tullio Avoledo autor Korzeni niebios, z kontynuacją losów księdza Danielsa pt. „Krucjata dzieci”.

Już 13 września premiera nowej książki w Uniwersum Metra 2033!

Do Uniwersum Metra 2033 powraca Tullio Avoledo, znany i ceniony nie tylko w rodzinnych Włoszech autor „Korzeni niebios”, z kontynuacją losów księdza Danielsa pt. „Krucjata dzieci”.

Historia lubi się powtarzać. Zniszczonemu Mediolanowi znów grozi zagłada atomowa, a dzieci przygotowują nową wyprawę krzyżową. Czy mają szansę, czy też – jak niegdyś – religijni fanatycy poprowadzą ich na bezsensowną śmierć? Czy prawdziwymi potworami są mutanty, które zajęły ruiny Mediolanu, czy ludzie ukrywający się pod miastem? Czy jest miejsce dla Boga tam, gdzie wiara spłonęła w atomowym ogniu, i po czyjej jest On stronie?

Dmitry Glukhovsky powiedział o autorze, że jeśli któregośz twórców Uniwersum Metro 2033 miałby nazwać prawdziwym mistrzem, to byłby nim właśnie Tullio Avoledo. Bywa twardy, a nawet okrutny, ale potrafi też wzruszyć do łez.

„Krucjatę dzieci” Tullio Avoledo można zamawiać w przedsprzedaży:
bit.ly/krucjata-dzieci 

Uwaga: „Krucjata dzieci” to kontynuacja „Korzeni niebios”. Można ją jednak czytać samodzielnie.

TA KD cover PL front

Źródło: informacja prasowa