Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Krzywa Sweetmana w Replice

15 listopada nakładem Wydawnictwa Replika ukaże się Krzywa Sweetmana autorstwa Grahama Mastertona, czyli kolejny tom z serii Thriller.

Porywające zwroty akcji, fantastycznie wykreowani bohaterowie i potężna dawka napięcia. Graham Masterton po raz kolejny zabiera Czytelników w podróż rollercasterem emocji – tym razem w swoim doskonałym thrillerze.

Nieznany snajper zabija niewinnych ludzi podróżujących autostradami w Los Angeles. Policja podejrzewa, że ofiary nie są ze sobą powiązane, okazuje się jednak, że ich dobór nie jest przypadkowy. Wyrachowany morderca zabija wyłącznie tych, którzy w danym momencie znajdowali się na krzywej Sweetmana, wyliczonej za pomocą skomplikowanej teorii pewnego profesora, który w nieznanym celu przygotował już listę ofiar. 

Kiedy ojciec Johna Cullena zostaje zastrzelony, John postanawia dowiedzieć się całej prawdy o jego śmierci. Prywatne śledztwo doprowadza do odkrycia szeroko zakrojonego politycznego spisku amerykańskiego senatora, który wykorzystuje krzywą Sweetmana do własnych celów.

Nieuchwytny morderca. Brutalna tajemnica. Polityczny spisek.  

Mistrz thrillera i powieści sensacyjnej w najwyższej formie!  

Autor: Graham Masterton
Tytuł: Krzywa Sweetmana
Premiera: 15.11.2011
ISBN: 978-83-7674-158-1
EAN: 9788376741581
Rok wydania: 2011
Liczba stron: 400
Cena: 35,90 zł
Wydawnictwo Replika