Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Księga przeznaczenia już dostępna.

Dzisiaj 26 stycznia swoją premierę ma Księga Przeznaczenia autorstwa Elisy Rosso wydana nakładem Wydawnictwa Olesiejuk.

Polecamy także fragmenty książki które znajdziecie tutaj i tutaj.

 

Kto pozbiera rozdarte strony Księgi Przeznaczenia?

Księga Przeznaczenia – fantastyczny debiut 15-letniej Włoszki Elisy Rosso to nowość, która 26 stycznia trafia do sprzedaży nakładem Wydawnictwa Olesiejuk.

Księga Przeznaczenia. Następca tronu Ahina Sohulu to pierwszy tom trylogii, który odniósł wielki sukces we Włoszech(po nim prawa do książki sprzedano nawet do Chin). Autorka pisze obecnie trzeci tom sagi.

O książce

W krainie Nadesh – federacji czterech królestw: Taredu, Vahls, Radenu i Nemis – toczy się walka o władzę. Przebudziły się siły zła, a armia amorfów i goblinów uderza na miasto Ahina Sohul, stolicę Nadeshu, aby zdobyć dla Malbreka, Władcy Mgieł, Księgę Przeznaczenia. W Księdze tej została zapisana przyszłość, a wiedza o niej daje władzę nad światem. Król Ahina Sohulu – Galwan, w obawie, aby Księga nie wpadła w ręce Malbreka, rozrywa ją, a stronice rozrzuca na wszystkie strony świata. Kto je pozbiera?

O autorce

Elisa Rosso urodziła się w Mediolanie, w listopadzie 1993 roku.

Pierwszy tom Księgi Przeznaczenia zaczęła pisać w wieku 12 lat, ukończyła, gdy miała 14. Rękopis wysłała wydawnictwa Piemme, które od razu zaprosiło ją na rozmowę. Elisa uważa swój debiut za początek drogi pisarza. Jest uczennicą liceum humanistycznego, w którym rozwija swe talenty.