Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Larista w księgarniach w kwietniu

Larysa kończy właśnie 18 lat. Ma jedno marzenie – chce odnaleźć prawdziwą miłość. W dniu swoich osiemnastych urodzin wypowiada życzenie i wkrótce napotyka na swojej drodze przystojnego Nieznajomego. Kilka dni później poznaje także Daniela. Od tej chwili jej życie zmienia się – obaj mężczyźni, Gabriel i Daniel, kryją w sobie tajemnicę, która kusi Larysę, ale także przeraża. Kiedy poznaje tajemnice Guardianów i Tentatorów, jej życie nabiera tempa. Finał powieści przynosi zaś bardzo zaskakujące rozwiązanie…

Autorka przyznaje, że czasami całkowicie zatraca się w nierzeczywistym świecie swoich bohaterów, z którymi przeżywa radości, namiętności, ale też smutki i rozczarowania. Dzięki nim żyje podwójnie.

Aby wzmocnić tę więź, przyjęła pseudonim Melissa Darwood, co pozwala jej zatrzeć doszczętnie granicę między rzeczywistością a fikcją literacką.

Melissa pisze z myślą o wszystkich kobietach, które bez względu na wiek, poszukują w literaturze romantycznych uniesień, dreszczyku emocji i elementów nadprzyrodzonych.

Pisarka spędza dużo czasu w otoczeniu przyrody – wychowała się wśród rozległych lasów, które kryją w sobie tajemniczą mroczność, czar i nieograniczone pokłady magii. To dzięki niezbadanej naturze, upodobaniu do rozbudzającej wyobraźnię muzyki klasycznej i dużej wrażliwości emocjonalnej autorka doznaje coraz to nowszych inspiracji do tworzenia powieści.  

Autorka urodziła się 1 września 1982 roku. Poza pracą zawodową i pisaniem powieści, stara się dzielić czas pomiędzy rodzinę, ogród i odpoczynek z inspirującą książką w ręku.

Dane techniczne: Format: 12,5 x 19,5 cm
Liczba stron: 384
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Kolorystyka: książka czarno-biała
Grupa docelowa:  16+
Termin wydania: kwiecień
Cena: 24,90 zł

Trailer do powieści:
{youtube}39MDOEopByo{/youtube}