Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Najnowsza powieść z Uniwersum Metro 2033 w sprzedaży już 15 marca!

 

Tym razem postapokaliptyczna zawierucha zawita do Warszawy w powieści „Achromatopsja” od Artura Chmielewskiego. Poznajcie szczegóły poniżej!

Zapoczątkowany przez rosyjskiego autora, Dmitrija Glukhovsky’ego i jego kultową powieść „Metro 2033”, cykl Uniwersum Metro 2033, liczący kilkadziesiąt powieści tworzonych przez międzynarodowe grono pisarzy, cieszy się niesłabnącą popularnością. Nakładem wydawnictwa Insignis do tej pory ukazało się siedemnaście powieści, z czego cztery polskich autorów: Paweł Majka przyniósł atomową pożogę do Krakowa, a Robert J. Szmidt został niszczycielem Wrocławia. Teraz do ich grona dołącza Artur Chmielewski ze swoją wizją Warszawy roku 2033 zatytułowaną „Achromatopsja”. Powieść możecie zamówić pod tym adresem.

Zapraszamy do obejrzenia wideo, w którym autor opowiada o tworzeniu powieści:

Artur Chmielewski jest dziennikarzem i fotoreporterem, autorem dwóch książek branżowych wydanych przez wydawnictwo Helion. Ma na swoim koncie również kilkadziesiąt reportaży publikowanych na łamach ogólnopolskich tygodników. Przez wiele lat współpracował jako fotoreporter z „Życiem Warszawy”, tygodnikiem „Kulisy” oraz „Dziennikiem Polska Europa Świat” i „Dziennikiem Gazetą Prawną”.

Dmitry Glukhovsky napisał: „Wiem, że fani od dawna czekali na warszawską powieść Uniwersum Metro 2033 … I oto jest! Za sprawą Artura Chmielewskiego trafia w Wasze ręce „Achromatopsja”. I wbrew znaczeniu tytułu wcale nie jest pozbawiona kolorytu! Przeciwnie: trzyma w napięciu i zaskakuje. Dobra robota!”

ACh A front back

Źródło: informacja prasowa