Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Nowa książka Rafała Kosika!

Burza magnetyczna związana z intensywną aktywnością słoneczną powoduje awarię zasilania na całej planecie. Przestaje działać internet, komunikacja, wodociągi, transport, handel i wszystko inne, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Felix, Net i Nika muszą nie tylko zadbać o siebie i swoich bliskich, ale też pomóc naprawić świat. Jeśli przerwa w zasilaniu potrwa zbyt długo, wszystko będzie stracone…

Już 28 listopada premiera nowej części bestsellerowej serii Rafała Kosika. W Polsce sprzedano już ponad 800 tysięcy egzemplarzy powieści o przygodach trójki nastolatków! Najnowszą, “Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy”, można czytać niezależnie od innych części cyklu.

Oficjalny opis i booktrailer:

Felix, Net i Nika wracają do… liceum! Kłopoty z reorganizacją szkoły to nie jedyne, z którymi muszą się zmierzyć. Wszyscy będą musieli sobie poradzić z czymś, co wygląda na koniec świata, jaki znamy. Nie ma prądu, internetu, zaczyna brakować wody, jedzenia i wszystkiego, co daje nam technika i cywilizacja, do czego jesteśmy przyzwyczajeni i uważamy za naturalny element naszego życia. Mnóstwo przygód, humoru i… nauki. Tom można czytać niezależnie od innych książek serii.