Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Nowa obsada Harry Potter and the Cursed Child

 

Spektakl „Harry Potter i Przeklęte Dziecko” zostanie wystawiony w London’s Palace Theatre już w najbliższą środę, 24 maja. W sztuce wystąpią nowi aktorzy, a w sieci pojawiły się pierwsze materiały promocyjne prezentujące zmienioną obsadę. Zobaczcie oficjalne zdjęcia promocyjne i zakulisowe wideo poniżej.

„Harry Potter and the Cursed Child” napisali J.K. Rowling, Jack Thorne i John Tiffany. Przedstawia ona ósmą historię o najbardziej znanym czarodzieju przedstawia losy dorosłego już Harry’ego – przepracowanego urzędnika Ministerstwa Magii, męża oraz ojca trójki dzieci w wieku szkolnym. Podczas gdy Harry zmaga się z natrętnie powracającymi widmami przeszłości, jego najmłodszy syn Albus musi zmierzyć się z rodzinnym dziedzictwem, które nigdy nie było jego własnym wyborem. Gdy przyszłość zaczyna złowróżbnie przypominać przeszłość, ojciec i syn muszą stawić czoło niewygodnej prawdzie: że ciemność nadchodzi czasem z zupełnie niespodziewanej strony.

„Harry Potter i Przeklęte Dziecko” zadebiutował na deskach teatru w lipcu zeszłego roku z obsadą w następującym składzie:

Harry (Jamie Parker), Ginny (Poppy Miller), Albus Potter (Sam Clemmett);
Ron Weasley (Paul Thornley), Hermione Granger (Noma Dumezweni) , Rose Granger-Weasley (Cherrelle Skeete);
Draco Malfoy (Alex Price), Scorpius Malfoy (Anthony Boyle).

Natomiast już za kilka dni spektakl zostanie wystawiony w London’s Palace Theatre ze zmienioną obsadą. Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcia rodziny Potterów, Granger-Weasley oraz Malfoy’ów. Sztuka w reżyserii Johna Tiffany’ego będzie wystawiana w londyńskim Palace Theatre do lipca 2018 roku z następująca obsadą:

Rodzina Potterów: Harry (Jamie Glover), Ginny (Emma Lowndes) oraz Albus (Theo Ancient):

hp 1 

 

hp 2

 

 

hp 4

Rodzina Malfoy: Draco (James Howard) i Scorpius (Sam Blenkin):

hp 5

 

hp 6

 

hp 7

Rodzina Granger-Weasle: Ron (Thomas Aldridge), Hermione (Rakie Ayola) oraz Rose (Helen Aluko):

hp 8

 

hp 9

 

hp 10

 

hp 11

Źródło: Facebook Harry Potter and the Cursed Child