Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Nowa powieść ze świata Igrzysk Śmierci już w przyszłym roku!

Media Rodzina podzieliło się informacją, która z pewnością ucieszy fanów „Igrzysk Śmierci”. Wydawnictwo Scholastic, amerykański wydawca trylogii Suzanne Collins ogłosił, że prequel cyklu, „The ballad of songbirds and snakes”, ukaże się 19 maja 2020 roku.

Na chwilę obecną nieznany jest jeszcze tytuł polskiej wersji językowej powieści. O czym opowie „The ballad of songbirds and snakes”?

W nowej książce Collins przedstawi czytelnikom wizję 10. Głodowych Igrzysk, Powrócimy więc do totalitarnego świata, ale tym razem znacznie młodszego i zobaczymy jak wyglądało Panem 64 lata przed pojawieniem się Katniss Everdeen. Mamy jeszcze jedną wiadomość dotyczącą książki: tom będzie bardziej obszerny niż poprzednie części cyklu!

„The ballad of songbirds and snakes” ukaże się w Polsce nakładem wydawnictwa Media Rodzina w terminie zbliżonym do amerykańskiej premiery. Dla czytelników anglojęzycznych: książkę już teraz można kupić na platformie Amazon (koszt 30$), jednak wysyłka nastąpi dopiero w przyszłym roku.