Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Nowiny z Fabryki Słów – plany wydawnicze na 2017 rok

Wydawnictwo Fabryka Słów zdradziło kilka informacji, co będzie czekać na nas w przyszłym roku. Szykują dla nas prawdziwą czytelniczą ucztę! Oczywiście Fabryka będzie gościem tegorocznej edycji Falkonu, która startuje już dziś, więc być może zdradzą nam kolejne tajemnice.

FS 1

Rok 2017 wydawnictwo zacznie z totalnym przytupem, bo oto pierwszą premierą roku, będzie długo oczekiwana powieść królowej polskiej fantastyki Mai Lidii Kossakowskiej! Tęsknota za Aniołami przywiodła pisarkę z powrotem w Zastępy Anielskie i Maja przygotowała dla was obłędną i absolutnie fantastyczną przygodę u boku Daimona Freya aka Abaddona. Jest zachwycająco… Tęskniliśmy… ach jak bardzo!!!

Nowy Grzędowicz!

To absolutna tajemnica, podobno za ujawnienie jej można spłonąć na stosie, ale… długo oczekiwana, wytęskniona, wybłagana wręcz przez setki tysięcy fanów, NAJNOWSZA POWIEŚĆ Jarosława Grzędowicza, ojca Vuko Drakkainena i autora jednej z najważniejszych polskich sag fantastycznych – została przekazana do Fabryki Słów… Jest fenomenalna, przejmująca i poruszająca. Dlatego tak długo ją tworzył…

Po naszych korytarzach krążą plotki, że redaktor już zakasał rękawy, a Dark Crayon pracuje nad pomysłami na okładkę…

TAK 2017 to będzie naprawdę piękny rok…

CZY MOŻE BYĆ JESZCZE LEPIEJ…?

Marcin Podlewski nie daje swoim fanom czekać zbyt długo na powrót do stazowania w Głębi.
Perfekcyjnie napisana, opisana i oddana w klimacie Galaktyka, tajemniczy, ale doskonale przemyślany Wszechświat, wszystko precyzyjnie zmierzone, zamierzone…
To naprawdę doskonała PERFEKCYJNA POWIEŚĆ…
Trzeci tom Głębi już na stole redaktora. Premiera w pierwszej połowie 2017 roku. 

Fabryczna Zona na 2017 prezentuje się równie wyśmienicie, bo oto Krzysztof Haladyn skończył pisać drugi tom „Na skraju strefy”, więc spełniając życzenie autora, jeszcze przed Pyrkonem 2017 spodziewajcie się premiery i zarazem zakończenia przygody z Sołdatem w roli głównej!
Aaaaaa jest na co czekać…
…a ZONY będzie jeszcze więcej, taka anomalia…ale o tym wkrótce…

FS falkon

Tymczasem Fabryka Słów jedzie na Falkon! Jak podkreślają, są już prawie spakowani, siedzą na walizkach i nie mogą się doczekać konwentu. Niektórzy przyjdą oczywiście na piechotę – w końcu to Fabryczne rodzinne miasto Lublin, a część pakuje się z Wędrowyczem na przyczepę i WIDZIMY SIĘ NA NASZYM STOISKU 4-6 listopada Hala Targi Lublin.

Prócz całej Fabrycznej załogi spotkacie wielu naszych cudownych autorów, a wśród nich: Maja Lidia Kossakowska, Jarosław Grzędowicz, Marcin Podlewski, Aneta Jadowska, Jacek Komuda, Sławomir Nieściur.

Źródło: informacja prasowa