Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Pierwszy fragment Metro 2035 Glukhovsky’ego!

„Metro 2035”. Kontynuacja historii Artema. Ukoronowanie i zamknięcie kultowego cyklu „Metro 2033”, który właśnie staje się kompletną trylogią. Już 4 listopada w księgarniach!

Wydawnictwo Insignis zaprezentowało pierwszy fragment „Metra 2035” w interpretacji Krzysztofa Banaszyka. Ilustracje, które mu towarzyszą, to dzieło utalentowanej rosyjskiej artystki, Diany Stiepanowej, która specjalnie dla polskiej edycji trylogii przygotowała swoją artystyczną wizję fabuły każdego z trzech tomów. Grafiki Diany Stiepanowej zostały zamieszczone w każdej z powieści Metro 2033/2034/2035 na pełnokolorowych wklejkach. Fragmentu powieści możecie posłuchać w poniższym materiale.

Z okazji premiery „Metra 2035” wydawnictwo Insignis wprowadziło do sprzedaży edycje wszystkich tomów trylogii Glukhovsky’ego w odmienionej, artystycznej szacie graficznej autorstwa Ilii Jackiewicza, znanego i utalentowanego rosyjskiego artysty multimedialnego, w okładkach ze skrzydełkami, których wewnętrzną część zajmuje wystylizowany na nowo i zrewidowany plan moskiewskiego metra. 

Dla fanów książek Dmitrija Glukhovsky’ego i Uniwersum Metra 2033 wydawnictwo Insignis przygotowało coś wyjątkowego – edycję specjalną w twardej oprawie w numerowanym limitowanym nakładzie:
„Metro 2035” – 3200 egz.
„Metro 2034” – 2200 egz.
„Metro 2033” – 2200 egz.
Książki edycji specjalnej mają inne okładki, nawiązujące artystycznie do radzieckiego propagandowego socrealizmu.

DG trilogy hardback v2 1

Źródło: informacja prasowa