Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Płacisz ile chcesz – nowy pakiet fantastyki na BookRage!

BookRage to platforma, która umożliwia zakup pakietu e-booków polskich i zagranicznych autorów w cenie określonej przez Was, klientów. Jednak spieszcie się, oferta jest ograniczona w czasie!

W najnowszym pakiecie od BookRage – „Fantastyczne światy”, znalazły się następujące pozycje: klasyka fantastyki Juliusz Verne – „Tajemnicza wyspa” oraz Robert E. Howard – „Conan Zdobywca”, a poza tym najnowsza powieść Anny Kańtoch o Domenicu Jordanie pt. „Majstersztyk”, książka Aleksandry Rudej – „Wybór” w tłumaczeniu Ewy Białołęckiej, zbiór opowiadań Jacka Soboty pt. „Padlina” oraz powieść urban-fantasy Michała Studniarka „Herbata z kwiatem paproci”.

Specyfika platformy BookRage polega na tym, że to Wy, klienci decydujecie jaką kwotę chcecie zapłacić za aktualny pakiet. Dodatkowo możecie określić jaka część tej kwoty zostanie przeznaczona dla BookRage (na jej działalność, opłacenie serwerów), ile dla organizacji pożytku publicznego (Fundacja Nowoczesna Polska) i jak dużo otrzyma sam autor. Platforma gwarantuje, że określone przez klientów wysokości kwot trafią tam, gdzie wskażecie. Macie możliwość przeznaczenia całości dla autorów, na BookRage, na Fundację Nowoczesna Polska bądź po równo na każdą z instytucji.

Fundacja Nowoczesna Polska działa na rzecz gwarantowanej konstytucją „wolności korzystania z dóbr kultury” (art. 73 Konstytucji RP). Rozwija ona bibliotekę internetową Wolne Lektury, w której udostępnia ponad 2000 książek i audiobooków, a także prowadzi systemowe kursy i zasoby dydaktyczne Edukacji Medialnej oraz kampanię społeczną na rzecz praw obywatelskich w prawie autorskim Prawo Kultury.

Przy zakupie pakietu książek w BookRage istnieje możliwość pobrania każdej z powieści w formacie ePub, Mobi i PDF, bez żadnych mechanizmów DRM. Jednakże oferta książek jest ograniczona czasowo. Każdy pakiet jest dostępny w sprzedaży przez 14 dni. Link do akcji znajdziecie TUTAJ.