Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Pożar – kontynuacja Stalowego serca Brandona Sandersona już niebawem w sprzedaży!

Newcago jest wolne, Niezwyciężony Epik Stalowe Serce nie żyje. I zginął z ręki człowieka – Davida Charlestona… Premiera powieści „Pożar” już jutro!

Poniżej prezentujemy oficjalny opis powieści Brandona Sandersona:

Twierdzili, że to niemożliwe, by Mściciel zabił potężnego Epika, a przynajmniej nikomu się to dotąd nie udało. Jednak Stalowe Serce, niezwyciężony, nieśmiertelny, niepokonany, jest martwy. I zginął z ręki Dawida Charlestona.

Wyeliminowanie Stalowego Serca miało uczynić życie prostszym i znośniejszym. Zamiast tego David uzmysłowił sobie, że ma coraz więcej pytań. Fundamentalnych. I nie ma nikogo w Newcago, kto mógłby mu udzielić na nie odpowiedzi.

Wraz z grupą innych Mścicieli wyrusza do Babilaru – dawnego Manhattanu. Rządzi nim tajemniczy Epik Regalia, a David jest pewien, że właśnie to miasto umożliwi mu znalezienie odpowiedzi na jego pytania. I choć wizyta w mieście ciemiężonym przez potężnego Epika jest ryzykiem, David zamierza je podjąć. Pragnie tego, bo zgładzenie Stalowego Serca pozostawiło w jego sercu dziurę. Dziurę, którą niegdyś wypełniała żądza zemsty. Teraz jest tam ktoś inny – kolejny Epik, Pożar. A David jest gotów podjąć wyzwanie znacznie mroczniejsze i niebezpieczniejsze nawet od zabicia Stalowego Serca – chce odnaleźć Pożara i uzyskać odpowiedzi na dręczące go pytania…

Powieść pojawi się w sprzedaży już 30 marca.

Pożar Sanderson

Źródło: zysk.com.pl