Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Premiera powieści Spisane własną krwią Diany Gabaldon już dziś!

Wydawnictwo Świat Książki z okazji premiery powieści, przygotowało także dla fanów twórczości Gabaldon konkurs.

Diana Gabaldon biolog, ekolog, wykładowca uniwersytecki. Oszałamiającą karierę literacką rozpoczęła przygodowo-historyczną powieścią „Obca”. Następne części sagi o podróżującej w czasie Claire Randall, nagradzane i tłumaczone na wiele języków, zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów całego świata. Wydawnictwo Świat Książki przygotuje wszystkie części sagi o ponadczasowej wielkiej miłości Claire Randall i Jamiego Frasera.

„Spisane własną krwią” („Written in My Own Heart’s Blood”) stanowi doskonałe połączenie powieści przygodowej, historycznej, fantastyki i romansu.

spisane wła

Jest rok 1778. Francja wypowiada wojnę Wielkiej Brytanii, armia brytyjska opuszcza Filadelfię, a w ślad za nią z Valley Forge ruszają w pościg wojska Jerzego Waszyngtona. Jamie Fraser, który rzekomo zginął w katastrofie okrętu, powraca, aby się dowiedzieć, że najlepszy przyjaciel ożenił się z jego małżonką, syn z nieprawego łoża odkrył (ku swemu przerażeniu), kto jest jego prawdziwym ojcem, a ukochany siostrzeniec Ian pragnie poślubić kwakierkę. Żona Jamie’ego Claire i jego siostra Jenny próbują ratować rodzinę. Fraserowie są spokojni, że ich córka Brianna wraz z rodziną jest bezpieczna, żyjąc w Szkocji w XX wieku. Czy tak jest naprawdę?…

A teraz kilka słów o konkursie dla fanów sagi Diany Gabaldon. Z pewnością nie raz marzyliście, by niczym Claire Randall odbyć podróż w czasie. Teraz macie taką szansę!

Zakup w dowolnym salonie Empik lub sklepie empik.com książkę Diany Gabaldon „Spisane własną krwią”, weź udział w konkursie i wygraj pełen niespodzianek weekend dla dwóch osób na Zamku w Mosznej! Pytanie konkursowe brzmi:
„Gdybyś mógł/mogła przenieść się w czasie, jaką epokę historyczną byś wybrał/-a i dlaczego?”.

Szczegóły i regulamin znajdziecie na stronie wydawcy:

http://wydawnictwoswiatksiazki.pl/aktualnosci/wydarzenia/konkurs-dla-fanow-sagi-diany-gabaldon-224/

Żródło: Świat Książki