Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Premiera Wendy – w piątek na Polconie

W piątkowy wieczór organizatorzy Polconu 2012 zapraszają na wyjątkową premierę powieści „Wendy” Jakuba Ćwieka. Książka powstała w wyniku przegranego zakładu z fanami, a dostępna będzie w formie bezpłatnego e-booka.

Barlinek – maleńkie, urocze miasteczko w zachodniej Polsce. Położone nad jeziorem, skryte pośród lasów, tak gościnne, że nad każdymi drzwiami każdego domu wisi tabliczka: Chcesz wejść? Czuj się zaproszony…

Wszystko jednak zmieni się, gdy do Barlinka trafi Majka, młoda, nastoletnia artystka, próbująca choć na chwilę skryć się przed szarą codziennością, rozwodem rodziców i kłopotami w szkole. Szukając wytchnienia i spokoju, niechcący odkryje straszliwy sekret miasteczka i wywoła lawinę przerażających zdarzeń. Odkryje też do czego człowiek jest zdolny ze strachu… i z miłości.

Jakub Ćwiek, autor bestsellerowej serii Kłamca i horroru „Ciemność płonie” mierzy się z romansem paranormalnym dla nastolatków mówiąc głośno: Nastolatki czy nie, nigdy więcej pieprzonego brokatu tam, gdzie powinna być krew i szaleństwo!
Przeczytaj Wendy… i sprawdź czy dotrzyma słowa.

{youtube}tWR0GIe9zao{/youtube}