Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Trzeci tom Hayden War w księgarniach już za 2 tygodnie!

„Hayden War: Walkiria w ogniu” Evana Currie pojawi się w sprzedaży już 16 czerwca.

Kolejny tom cyklu „Hayden War” Evana Currie ukaże się nakładem wydawnictwa Drageus. Co czeka czytelników najnowszej powieści?

Trwa wojna ludzi z Sojuszem obcych. Sorilla i jej zespół podejmują się niezwykle trudnej misji uwolnienia zakładników przetrzymywanych na jednej z wrogich planet.
Pomimo że odbudowano orbitalne łącze na Świecie Haydena, w dżungli nadal grasują Strażnicy, prowadząc partyzancką walkę z oddziałami ludzi.
Tymczasem w przestrzeni kosmicznej pojawia się nowy gracz, który zachwieje układem sił – ale Ziemianie też mają w zanadrzu niejedną niespodziankę.
Jak zakończy się starcie w kosmosie? Czy Świat Haydena będzie znowu wolną planetą?

HW3

O autorze:

Pochodzący z Kanady autor, który pisze od ponad dekady, tworząc zarówno fan fiction, jak i własne opowieści. Zaczynał od wydanego swoim nakładem technothrillera „Thermals”. Jest twórcą bestsellerowego cyklu Odyssey One, a także Warrior’s Wings oraz wielu innych książek. Najnowsza powieść Evana to osadzona w kosmicznym imperium historia „Heirs of Empire”. Chociaż jego wykształcenie związane jest z komputerami i choć od ponad dekady pracuje stale w lokalnym zakładzie przetwór­stwa, pisanie zawsze było jego prawdziwą pasją. Najlepiej sam to opisuje: „Właśnie tym zajmuję się dla przyjemności i relaksu. Nie potrafię sobie wyobrazić lepszego zajęcia niż tworzenie opowieści”.

Źródło: informacja prasowa