Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Wieści z meekhańskiego pogranicza: oficjalny opis 5. Tomu i streszczenia poprzednich do pobrania!

Wydawnictwo Powergraph zaplanowało na 28 listopada premierę powieści autorstwa Roberta M. Wegnera pt. “Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza”. Już dziś jednak możemy powrócić do świata Meekhanu! Na stronie premierowej powieści Powergraph udostępnił do bezpłatnego pobrania streszczenia czterech wcześniejszych tomów cyklu.


Streszczenia „Opowieści z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera są już dostępne na stronie 5. tomu, a na stronach poszczególnych wcześniejszych tomów znajdziecie pojedyncze streszczenia. Fragmenty są dostępne w formatach PDF, e-pub oraz mobi. Gdzie ich szukać? Tutaj: powergraph.pl

“Każde martwe marzenie. Opowieści z meekhańskiego pogranicza”. To już piąta powieść z cyklu fantasy “Opowieści z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera, a jej opis do przeczytania poniżej:

 

Długo wyczekiwana odsłona najgłośniejszego polskiego fantasy ostatnich lat!
Deana d’Kllean, niegdyś Pieśniarka Pamięci i mistrzyni miecza, a dziś rządząca pustynnym księstwem wybranka Boga Ognia, stoi na progu wojny. Powstanie niewolników, które wybuchło u południowych granic państwa, zatacza coraz szersze kręgi. Genno Laskolnyk wraz ze swoim czaardanem wolnych jeźdźców wpada w sam środek wojny. Czego szuka wśród niewolników, którzy postanowili zrzucić jarzmo krwawych panów? Tymczasem tysiące mil na północ Czerwone Szóstki trafiają na tajemnicę, która pochłonęła już niejedną ofiarę. Czy odwaga górali ocali im życie?
Meekhan spływa krwią i wydaje się, że nic już nie powstrzyma płomienia, który ogarnia Imperium.
„Opowieści z meekhańskiego pogranicza” Roberta M. Wegnera to barwny, epicki fresk, w którym splatają się losy pełnokrwistych postaci, a ludzkie dramaty sąsiadują z intrygami bogów i tajemnicami sprzed tysięcy lat. Bestsellerowy cykl docenili czytelnicy nie tylko w Polsce, ale i w Rosji, gdzie „Opowieści…” zdobyły nagrodę najlepszej fantasy roku.