Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Wieża świtu niebawem w księgarniach

Najnowsza powieść Sarah J. Maas „Szklany tron. Tom 5.5. Wieża świtu” zadebiutuje na polskim rynku wydawniczym już w kwietniu! Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej.

Wydawnictwo Uroboros zaplanowało premierę powieści na 18 kwietnia. Jej oficjalny opis prezentuje się następująco:

Kontynuacja bestsellerowej serii „Szklany tron”, która zdobyła miliony czytelników na całym świecie, a autorka, Sarah J. Maas, stała się ulubienicą czytelników i recenzentów.
Oszałamiający sukces powieści Sarah J. Maas to nieposkromiona wyobraźnia autorki, galopująca akcja, wyraziści bohaterowie oraz artystycznie wykreowany świat. Z rozmachem napisana historia rozgrywa się podczas zdarzeń opisanych tomie „Imperium Burz”, który w Polsce stał się bestsellerem jeszcze przed premierą. Opowiada o dziejach Chaola Westfall, który odbywa podróż do dalekiego królestwa.

Sarah J. Mass jest amerykańską pisarką urodzoną w 1986 roku. Jej specjalnością są młodzieżowe powieści z kręgu fantasy. Jej debiutem literackim była powieść pod tytułem „Szklany tron” – częściowo inspirowana baśnią o Kopciuszku, przenosząca czytelników w świat fantazji. Główną bohaterką jest Celaena – nastoletnia zabójczyni, walcząca o sprawiedliwość w skorumpowanym królestwie. Powieść wydana w 2012 roku zapoczątkowała bestsellerowy cykl, który stał się hitem na całym świecie.

szklany tron tom 5 5 wieza switu

Źródło: empik.com