Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Wygraj Trylogię Kusziela!

Do sprzedaży trafiły drugie wydanie Strzały Kusziela, Wybranki Kusziela oraz Wcielenia Kusziela. Książki ukazują się nakładem wydawnictwa MAG. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym są do wygrania DWA zestawy składające się z Strzały Kusziela, Wybranki Kusziela oraz Wcielenia Kusziela.

Aby wygrać, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie oraz wysłać odpowiedź na maila konkurs@kawerna.pl w tytule wpisując Upadek.

Jak wiadomo, akcja Trylogii Kusziela dzieje się w Terre d’Ange. Jest to kraj niedościgłego piękna i wdzięku. Legenda mówi, że odkryli go aniołowie i ujęci jego urodą, dali początek ludowi, który żyje według prostej zasady: Kochaj tak, jak wola twoja.

Zadanie jest następujące: Gdybyś był/była upadłym aniołem, którym z nich byś był?. W odpowiedziach możecie umieszczać zarówno anioły mitologiczne, jak i wymyślone przez Was wraz z krótkim opisem dlaczego akurat tym aniołem.

Konkurs trwa do 28 lutego. Z pośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane dwa. Szczęsliwcy otrzymaja Trylogię Kusziela 🙂

Powodzenia!

AKTUALIZACJA:

W związku z problemem serwera pocztowego prosimy o ponowne wysłanie poczty konkursowej na maila redakcja@obliczakultury.pl

Przepraszamy za problem, część poczty dotarła jednak dochodzą nas słuchy że część nie.

Konkurs zostanie przedłużony o tydzień! czyli do 7 marca!

Nagrody wędrują do Aleksandry Wichert oraz Karoliny Ossowskiej.