Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Zapowiedź Moskala Gołkowskiego – wideo

Mamy świetną wiadomość dla fanów Gołkowskiego! Już 17 sierpnia, nakładem Fabryki Słów ukaże się „Moskal” z ilustracjami Vladimira Nenova. Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia materiału o kulisach powstawania powieści.

 

Oficjalny opis powieści:

Władza to potężny afrodyzjak.
Wyobraź sobie, że masz władzę – ale prawdziwą władzę. Niemalże absolutną kontrolę nad innym człowiekiem. Co z nią zrobisz? Do czego wykorzystasz?
Naprawdę? Och, ale bez kłamstw, proszę. Rozmawiamy w końcu szczerze, prawda? Tylko Ty i ja – głos w Twojej głowie.
Poznaj historię wzlotu i upadku jednego człowieka, wznoszącego się ku czarnemu słońcu na płonących skrzydłach ambicji. Wyrusz w podróż, która zabierze Cię w najmroczniejsze zakamarki duszy człowieka, gotowego poświęcić dla osiągnięcia swojego celu wszystko i wszystkich. Zobacz, jak na ruinach komunizmu, pośród wielonarodowościowego gwaru stadionowych bazarów i w zaciszu viproomów pierwszych klubów nocnych wyrasta fortuna, zdolna złamać duszę.
Pozwólcie, że przedstawię – z okładki spogląda na was Artur Wiktorowicz, mój podopieczny.
Witaj w przedsionku prywatnego piekła.

Moskal okładka

O autorze:

Michał Gołkowski: Zodiakalnie, patologiczny Wodnik z roku Stanu Wojennego. Wbrew pozorom samotnik, mizantrop i introwertyk. Z wykształcenia lingwista, z zamiłowania historyk wojskowości, na co dzień tłumacz kabinowy angielsko-polsko-rosyjski, rusofil i rusofob w jednym.

Zadebiutował w kwietniu 2013 roku powieścią “Ołowiany Świt” – pierwszą polską książką w serii STALKER. Niespełna dwa lata później stworzył uniwersum “Stalowych Szczurów” – opowieść o losach żołnierzy w alternatywnej historii Pierwszej Wojny Światowej. Nie grzeszy brakiem pomysłów. Niedawno wypuścił na świat swego “Komornika”. Książkę łączącą wątki biblijno-apokaliptyczne z nasyconą wartką akcją fantastyką.

Źródło: informacja prasowa