Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Zły Anioł w księgarniach!

Już w sprzedaży! Wydawnictwo Jaguar zaserowowało nam ostatnią część serii Wielka wojna diabłów. Autorem sagi jest Kenneth B. Andersen, a tytuł najnowszego tomu brzmi Zły anioł.

Czwarty i ostatni tom kultowej w Danii, bestsellerowej i wielokrotnie nagradzanej serii o Filipie, pechowym uczniu Diabła.

Schizma w Piekle!

Sprawy w Otchłani przybierają coraz gorszy obrót. Uziel, jeden z najpaskudniejszych przedstawicieli demonicznego światka powoli wciela w życie mroczny plan. Chce przejąć władzę nad domeną Lucyfera. Część piekielnych zastępów przechodzi na stronę uzurpatora, strącenie z tronu prawowitego władcy wydaje się nieuniknione… Jakby tego było mało, nagle, w niewyjaśnionych okolicznościach, znika Satina, w której Filip od dawna się podkochuje. Zdeterminowany, by odnaleźć diablicę, chłopak wyrusza na arcyniebezpieczną wyprawę w ciemności poza piekłem… Poza tym wpada na genialny pomysł, jak pokonać Uziela. Problem w tym, że genialne pomysły często są genialne tylko w teorii, a czas przewrotu zbliża się w wielkim tempie.

Data wydania: luty 2012
Tłumaczenie: Frank Jaszuński
Tytuł oryginału: Der store djaevelkrig: Ondskabens engel
ISBN: 978-83-7686-104-3
Oprawa: miekka, 135×200