Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Książki

Zwiastun Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek

 

Zobaczcie oficjalną zapowiedź książki „Mass Effect: Andromeda. Nexus Początek”, która pojawi się w sprzedaży już za sześć dni!

W środę, 26 kwietnia w księgarniach zadebiutuje oficjalny prequel wyczekiwanej gry firmy BioWare, „Mass Effect: Andromeda” – „Mass Effect: Andromeda. Nexus początek” autorstwa K.C. Alexandra oraz Jasona M. Hough. Powieść będzie doskonałym uzupełnieniem gry, która właśnie miała swoją premierę.

Nexus to olbrzymia stacja kosmiczna, centrum dowodzenia i zarządzania kolonizacją. Kiedy jego załoga budzi się po trwającym setki lat śnie, odkrywa wszechobecne zniszczenia na statku, do którego zdążają już arki z kolonistami. Cała misja staje pod znakiem zapytania. Sloane Kelly, dyrektor do spraw bezpieczeństwa, musi zmierzyć się z niełatwym zadaniem: zaprowadzić porządek i zidentyfikować zagrożenie. Jeśli nie uda się jej tego dokonać, Inicjatywa Andromeda może zakończyć się fiaskiem.

Oto koloniści wielu ras – turiańskiej, salariańskiej, asari, ludzkiej i innych – stają w obliczu niewyobrażalnych zagrożeń i niezbadanych obszarów kosmosu.

Link do fragmentu powieści na ISSUU. „Mass Effect: Andromeda. Nexus początek” możecie zamówić pod tym adresem.

Źródło: informacja prasowa