Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Portalowe

Czwarta edycja konkursu o Złotego Dmuchawca

Na placu jedyną hulankę urządzał wiatr. Wysoki mężczyzna, który tam wszedł nie był pewien, czy to co robi jest słuszne. Ale mimo wszystko zerwał pozostałości z ogłoszeń na tablicy i wywiesił nowe.

“Jak wszystkim zapewne wiadomo na Kawernie odbywać się będzie doroczny konkurs o Złotego Dmuchawca, który jest najstarszym z rozgrywanych na forum. W tym roku nie zmienia się formuła, zmieniają się jednak organizatorzy. Innymi słowy przydałaby mi się jakaś pomoc. Proszę się wpisywać. Organizatorów może być maksymalnie trzech i dodatkowo nie wyklucza ich to z uczestnictwa w konkursie!

Podpisano: Bolo.”

Mężczyzna wyszedł po cichu, licząc na odzew społeczności nie mniejszy niż w latach ubiegłych.
Informacje na temat konkursu można znaleźć w sekcji regulaminu.

Ażeby wziąć udział w konkursie należy na forum w dziale Konkursy, w temacie “Konkurs o Złotego Dmuchawca edycja czwarta” wyrazić chęć uczestnictwa. (czyli tutaj)

W tym roku przewidujemy więcej nagród! Nie tylko dla zwycięzcy i finalistów, lecz także m.in. dla jednego z głosujących, a zapewne i dla półfinalistów i losowych ludzi z etapu pierwszego! Zachęcam gorąco do uczestniczenia w najstarszym kawernianym konkursie!