Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Portalowe

Scott Pilgrim – Wygraj DVD

Scott Pilgrim (Michael Cera), 22-letni bezrobotny basista zespołu rockowego Sex Bob-omb, spotyka dziewczynê swoich marzeń. Zakochany po uszy chłopak nie przeczuwa,  ze miłość do pięknej nieznajomej już wkrótce wywróci jego życie do góry nogami. Aby zdobyć serce Ramony Flowers (Mary Elizabeth Winstead), będzie musiał pokonać jej siedmiu byłych chłopaków. Iskrząca dowcipem, komiksowa historia autorstwa niedoścignionego mistrza gatunku Edgara Wrighta.

 

Kawerna wraz z Tim Film Studio zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania łącznie pięć egzemplarzy filmu Scott Pilgrim Kontra Świat na DVD.

 

Dla użytkowników Fotka.pl którzy biorą udział w konkursie przewidziane są dwa egzemplarze filmu Scott Pilgrim. Egzemplarze zostaną rozlosowane z pośród nadesłanych prawidłowo odpowiedzi.

Odpowiedzi na pytanie przesyłamy na maila redakcja@obliczakultury.pl w tytule wpisując Scott Pilgrim

Pytanie: Film Scott Pilgrim Kontra Świat otrzymał nagrodę Satelita (lub Złoty Satelita) w 2010 roku w dwóch kategoriach, jakie to kategorie? 

Czas nadsyłania odpowiedzi mija 28 lutego. Zwycięzcy zostaną wylosowani.

Życzymy powodzenia!

Poniżej prezentujemy trailer z filmu;)

AKTUALIZACJA Odpowiedzi na pytanie przesyłamy na maila redakcja@obliczakultury.pl.

W wyniku drobnego problemu, część maili nie dochodzi, zatem prosimy wysyłać zgłoszenia na maila redakcja@obliczakultury.pl . Przepraszamy za problem, pracujemy nad jego rozwiązaniem.

Aktualizacja: Nagrody otrzymują

klaudia1882, Łukasz Kesler, Patryk Szymanowicz, Kamil Michulski oraz Mateusz Kotarba.

Prawidłowa odpowiedź to oczywiście:

Najlepsza komedia lub musical
 Najlepszy aktor w komedii lub musicalu: Michael Cera

 

{youtube}O_RrNCqCIPE{/youtube}