Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Portalowe

Serialowe wrota!

W audycji „Serialowa wrota” w tym tygodniu przyjrzymy się nadchodzącym finałom wybranych produkcji, a program dodatkowo uzupełnią najlepsze utwory z „Glee”. Startujemy w czwartek, 26 kwietnia, o 19.00 w eLO RMF.

Czy poznamy w końcu tytułową matkę w sitcomie „Jak poznałem waszą matkę”? Czy Alicia pomoże Kalindzie i wyplącze ją z kłopotów w „Żonie idealnej”? I jakie niespodzianki szykują dla nas twórcy w finale „Fringe: Na granicy światów”? Oprócz tych trzech produkcji, przyjrzymy się też temu, co będziemy oglądać po wakacjach – zapowiadanym nowym amerykańskim serialom. Dwie godziny podsumowań, rozmów i kłótni uprzyjemni ekipa z liceum McKinley – wybraliśmy i zagramy ich najciekawsze kawałki ze wszystkich trzech sezonów „Glee”.

Serialowe wrota” po debiucie w zeszłym roku powracają z nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami.  Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program prowadzą Jakub Filimon i Dawid Rydzek.

Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl oraz facebook.com/serialowewrota. Najbliższa audycja rozpocznie się 26 kwietnia, w czwartek o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.