Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Aktualności, Seriale

Resident Evil: Remedium skasowane

Żegnamy bohaterów “Resident Evil: Remedium”. Netflix zdecydował, że nie zamówi drugiego sezonu serialu luźno opartego na kultowym cyklu gier wideo “Resident Evil”.

Netflix skasował “Resident Evil: Remedium”. Serial zadebiutował 14 lipca 2022 roku i zaledwie przez 3 tygodnie znajdował się w TOP10 tytułów platformy. Nieprzychylne opinie widzów i krytyków przełożyły się na niezadowalające wyniki oglądalności. To wszystko doprowadziło do skasowania serialu po zaledwie jednym sezonie.

Oficjalny opis “Resident Evil: Remedium”:

Jest rok 2036 – 14 lat po tym, jak pigułka z napisem Joy wywołała tyle bólu, Jade Wesker walczy o przetrwanie w świecie opanowanym przez żądne krwi, zakażone, makabryczne stworzenia. Pośród tej rzezi Jade zmaga się z demonami swojej przeszłości w New Raccoon City, mrożącymi krew w żyłach powiązaniami swojego ojca ze złowrogą korporacją Umbrella, ale przede wszystkim z tym, co stało się z jej siostrą Billie.

W rolach głównych w serialu wystąpili między innymi: Ella Balinska, Lance Reddick, Adeline Rudolph, Turlough Convery, Siena Agudong i Paola Nuñez.