Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Bilety na Star Trek: The Cruise wyprzedane!

Niespełna dwa miesiące temu rozpoczęła się sprzedaż biletów na rejs statkiem w stylu Star Trek i właśnie ogłoszono, że wszystkie wyprzedano. Na szczęście, spóźnialscy mają jeszcze szanse na wygranie biletów  w konkursie.

Star Trek: The Cruise to pomysł Entertainment Cruise Productions na licencji CBS Consumer Products, który jest jednym ze sposób na uczczenie zbliżającej się pięćdziesiątej rocznicy “Star Treka”. Wcześniej Disney urządził podobną imprezę w klimacie Star Wars. Tym razem wycieczkowiec Norwegian Pearl zabierze miłośników “Star Treka” w niesamowitą podróż po uniwersum. W śród przebranej w stroje z serii załogi będzie krążył sam Kapitan James Tyberiusz Kirk (w tej roli William Shatner), który dopilnuje, by uczestnicy rejsu doskonale się bawili. W trakcie podróży fani będą mogli wziąć udział w inscenizacji najważniejszych wydarzeń z całej serii, a na wykładach i prelekcjach dowiedzą się o społecznym i technologicznym wpływie “Star Treka” na naszą rzeczywistość.

Rejs ma odbyć się między 9 a 15 stycznia 2017 roku. Statek rozpocznie swoją podróż w Miami i zakończy w Cozumel w Meksyku, a po drodze zawinie m.in. na prywatną wyspę należącą do Nowegian Cruise Line. Na tej stronie można jeszcze wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą są ostatnie bilety na rejs.