Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Jak Deadpool spędza Halloween? [video]

Prace nad filmem o być może najciekawszym antybohaterze z uniwersum Marvela dobiegły końca. Ryan Reynolds wcielający się w Deadpoola zostawił sobie na pamiątkę kostium  postaci i wykorzystał go z okazji święta Halloween.

Na materiale widzimy jak Deadpool rozmawia z dziećmi przebranymi za innych bohaterów Marvela. Choć ma do czynienia z kilkulatkami to nie szczędzi wulgaryzmów i  dwuznacznych porównań. Nie do końca wiadomo, na ile video jest swobodną inicjatywą aktora a na ile kolejnym pomysłem na promocję filmu. Niemniej trzeba przyznać, że krótki materiał jest całkiem interesujący.

Film, który trafi do kin już w lutym, opowiada o byłym agencie służb specjalnych. Mężczyzna zostaje poddany wojskowemu eksperymentowi, który czyni go praktycznie  nieśmiertelnym. Obdarzony nowymi mocami i błyskotliwym, czarnym humorem, postanawia odnaleźć człowieka, który prawie zniszczył mu życie. W produkcji oprócz Reynoldsa  zobaczymy T.J. Millera, Ginę Carano, Briannę Hildebrand, Morenę Baccarin i Eda Skreina. Za kamerą stanął Tim Miller a scenariusz napisali wspólnie Rhett Reese i Paul Wernick.