Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Karolina Gorczyca użyczy głosu Larze


Cenega z przyjemnością informuje, że Karolina Gorczyca (“Czas honoru”) użyczy głosu głównej postaci w najnowszej odsłonie serii Tomb Raider. Gra dostępna będzie już 5 marca w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru na PC, PS3 i Xbox 360.

Poszukiwania polskiej odtwórczyni Lary Croft trwały naprawdę długo. Ostatecznie casting przeprowadzony w studiu nagraniowym wygrała Karolina Gorczyca. Urzekła nas zarówno wdziękiem, jak i barwą głosu doskonale pasującą do roli. Wybór wydaje nam się tym bardziej trafiony, że Karolina wygrała w plebiscycie fanów Tomb Raider na najlepszą odtwórczynię roli Lary Croft na najpopularniejszej polskiej stronie serii laracroft.pl oraz znalazła się w czołówce najwyżej typowanych do tej roli aktorek na portalu Filmweb.pl. Poniżej prezentujemy pierwszy oficjalny materiał z gry zawierający polski dubbing!

 

{youtube width=”500″}GkOs-CzrHLY{/youtube}

Karolina Gorczyca to młoda, piękna i przede wszystkim utalentowana aktorka. Jest absolwentką krakowskiej PWST. Na scenie zadebiutowała na drugim roku studiów w krakowskim Teatrze Stu rolą Darii w „Biesach Dostojewskiego” w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego. Jej kinowy debiut to rola Kasi Darskiej w „Korowodzie” w reżyserii jej szkolnego pedagoga, Jerzego Stuhra (2007 r.).  W tym samym roku zagrała także w irańskim obrazie „Die of Love”. Karolina bardzo szybko zaczęła pracować na planach filmowych, zagrała m.in.  w „Ostatniej Akcji”, „Porze Mroku”, „Miłości na wybiegu”, „Skrzydlatych Świniach”, „Huśtawce”. Widzowie telewizyjni znają aktorkę z seriali „Czas Honoru”, „Majka”, „Usta Usta”.

Tomb Raider przedstawia brutalną, pełną adrenaliny opowieść o początkach Lary Croft i jej przemianie z przestraszonej, młodej kobiety, w zahartowanego poszukiwacza przygód. Uzbrojona jedynie w instynkt, zostaje wystawiona na próbę wytrzymałości przekraczającą granice ludzkich możliwości.

Gra zostanie wydana w trzech edycjach: standardowej, Survival Edition oraz Collector’s Edition. Wszystkie będą dostępne w Polsce. W preorderze dostępna jest już także wersja cyfrowa w sklepie muve digital.