Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Kolejne przecieki dotyczące szóstego sezonu Gry o tron [spoiler alert]

Po tym, jak mieliśmy okazję oglądać Kita Haringtona na planie serialu, przyszła kolej na następną postać, która w szóstym sezonie ma powrócić. O kogo chodzi?

Zgodnie z doniesieniami serwisu Watchers on the Wall w zdjęciach do serialu uczestniczyć miał też Clive Russell. Aktor wcielał się w Bryndena Tully, znanego także jako Blackfish, i ostatni raz widzieliśmy go w sezonie trzecim w trakcie Krwawych Godów. Oczywiście, po ucieczce z wesela Tully pojawiał się w książkach, ale w serialu już nie. Powołując się na te doniesienia twórcy serwisu wnioskują, że w szóstym sezonie być może dane nam będzie zobaczyć obronę Riverrun, rodowej siedziby domu Tully.

Fani serii spekulują również, że skoro do serialu powrócić ma Blackfish, to również wątek Lady Stoneheart nie jest jeszcze stracony. Przypomnijmy, że w książkach Catelyn Stark została wskrzeszona  po Krwawych Godach przez Berica Dondarriona i napędzana żądzą zemsty siała postrach wśród tych, których uznała za wrogów i zdrajców. Pani Kamienne Serce stanowi znaczącą i jedną z najbarwniejszych postaci sagi, więc fani “Pieśni Lodu i Ognia” z pewnością oczekują jej pojawienia się w serialu.