Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Konkurs dla fanów Felixa, Neta i Niki!

Lubicie cykl Rafała Kosika i do tego jesteście uzdolnieni plastycznie? Mamy coś dla Was! Wydawnictwo Powergraph i Fanklub FFiN organizują konkurs na okładkę najnowszego tomu przygód Feliksa, Neta i Niki.

Wybrana przez jury okładka zdobić będzie czternasty tom cyklu zatytułowany “Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie” a nagroda główna to aż 1500 złotych. By wziąć udział w konkursie nie trzeba być doświadczonym grafikiem- organizatorzy przyjmują zarówno ręcznie wykonane rysunki jak i komputerowe projekty. Prac można przesłać kilka, o ile nie zostały one wcześniej opublikowane. W stosunku do wersji papierowych nie ma specjalnych wymagań, za to grafiki powinny być szerkości minimum 2000 pikseli, a sam plik musi być zapisany w formacie tif lub psd. Dla tych, którzy korzystają z Photoshopa organizatorzy przygotowali gotową makietę okładki do dalszej obróbki. Znajdziecie ją pod tym linkiem.

 Zgłoszenia należy wysyłać do 3 października na adres wydawnictwa zawarty w regulaminie konkursu. Jakieś podpowiedzi? Wiadomo, że w tej części spora rola przypadnie Laurze, dlatego i ona powinna pojawić się na okładce. Akcja książki toczyć ma się w Warszawie i Londynie a organizatorzy konkursu sugerują, że dobrze byłoby przebrać Felixa w kombinezon przypominający strój roboczy serwisantów. Trzeba też mieć na uwadze okładki poprzednich książek, żeby cały cykl zachował graficzną spójność.

Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie. Powodzenia:)