Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Muve Swap – nowa platforma wymiany gier!

Muve.pl, platforma nowoczesnych technologii, uruchomiła dziś nową usługę pod nazwą muve swap.

swap.muve.pl umożliwi wymianę wszelkich dóbr popkultury – nie tylko gier, ale i filmów, sprzętu i produktów z innych kategorii. Usługa jest traktowana jako część społecznościowa Muve.pl i całkowicie „non-profit”. Dlatego też wymiana dowolnej ilości produktów będzie darmowa i nieograniczona czasowo. Ostateczna forma jaką przybierze usługa wymiany dóbr popkultury i Muve.pl zależy od użytkowników, którzy będą mieli największy wpływ na rozwój platformy.

Muve Swap to kolejny poza sklepem i cyfrową dystrybucją element platformy Muve.pl. Do głównych cech usługi wymiany należą:
całkowita darmowość – 0 zł za jakąkolwiek wymianę;
wymieniasz co chcesz – tylko od wyobraźni użytkownika zależy co chce wymienić i na co;
wpływ użytkowników na rozwój platformy;
łatwa i intuicyjna nawigacja

O platformie Muve.pl:
Muve.pl to nowoczesna platforma dla miłośników nowych technologii. Platforma wystartowała jako sklep z grami komputerowymi i konsolowymi, następnie rozszerzyła swoją ofertę o filmy Blu Ray. W grudniu 2011 została dodana unikatowa funkcjonalność – pierwsza polska cyfrowa dystrybucja gier komputerowych. Teraz Muve.pl umożliwia, poza wspomnianymi funkcjonalnościami, wymianę wszelkich dóbr popkultury między użytkownikami. Platforma Muve.pl będzie cały czas rozwijana o nowe elementy.