Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Serialowe Wrota – komedie!

Nowy odcinek “Serialowych wrót” na warsztat weźmie tegoroczne komedie. O najśmieszniejszych produkcjach sezonu będzie można posłuchać w środę, 3 października o 19.00 w eLO RMF.

Od kilku lat podczas gali rozdania nagród Emmy jako ostatnia wręczana jest statuetka za najlepszy serial komediowy – to właśnie one teraz uważane są za te najważniejsze. W ramówkach amerykańskich stacji jak zwykle sporo nowości, w tym takie, które mają szansę walczyć ze “Współczesną rodziną” o kolejną nagrodę Emmy. Powracają też weterani – Mosby i spółka w “Jak poznałem wasza matkę”, Sheldon i Leonard w “Teorii wielkiego podrywu” oraz dwóch i pół dorosłych ludzi w kolejnej serii… “Dwóch i pół”. Co śmieszy najbardziej? O tym w drugim odcinku nowego sezonu “Serialowych wrotach”.

“Serialowe wrota” powracają z drugim sezonem i nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali, o ostatnich epizodach swoich ulubionych produkcji oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami. Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program poprowadzą Dawid Rydzek i Jakub Filimon.

Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl (tam też można posłuchać poprzednich programów) oraz facebook.com/serialowewrota. Najbliższa audycja rozpocznie się 3 października, w środę o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.