Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Serialowe wrota znów na antenie!

Pierwsza – i jak do tej pory jedyna – audycja o serialach w Polsce powraca na fale eLO RMF, gdzie będzie można jej słuchać w każdy czwartek od 19.00 do 21.00.

„Serialowe wrota” po debiucie w zeszłym roku dostały zamówienie na pełny sezon i powracają z nowymi odcinkami. Co tydzień słuchacze będą mogli posłuchać o najnowszych wieściach ze świata seriali,
o ostatnich epizodach swoich ulubionych seriali oraz uczestniczyć w konkursach z serialowo-filmowymi nagrodami.  Za przygotowanie audycji odpowiadają portal Hatak.pl i radio eLO RMF, a pomysł jest realizowany jest przez połączenie sił obu redakcji, które łączy wielka pasja do telewizyjnych produkcji. Program prowadzą Jakub Filimon i Dawid Rydzek.

W nachodzącym odcinku audycji „Serialowe wrota” prowadzący płakać będą nad wiadomością o zakończeniu „Dr. House’a”, zaczną przygotowania do nadchodzącej wojny z nowej serii „Gry o tron” oraz pobłądzą myślami w dawno zapomnianym więzieniu Alcatraz. 

Nie braknie także wieści ze świata Zielonej Strzały i Supermana, dyskusji na temat pewnej serialowej alternatywnej rzeczywistości oraz wielkiej sagi, która wróciła niedawno do kin w nowej, już nie takiej płaskiej wersji.
Więcej na temat audycji na serialowewrota.hatak.pl oraz facebook.com/serialowewrota. Program rozpocznie się 23 lutego, w czwartek o 19.00 w internetowym radiu eLO RMF, którego można słuchać wchodząc na elormf.pl.

sw.poster