Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Serialowy MacGyver ożyje na kanale CBS

Odświeżanie starych hitów jest od dłuższego czasu na topie, a o reboocie MacGyvera mów się już od kilku lat. Początkowo jednak brano pod uwagę kolejny film. Teraz okazuje się, że nietuzinkowy bohater powróci w serialu.

Na MacGyverze wychowało się wielu miłośników kina akcji na całym świecie. Choć do dziś śmiejemy się z jego wysokich umiejętność robienia czegoś z niczego, to wciąż wzbudza spory sentyment. Oryginał emitował kanał ABC, a za nowy serial z MacGyverem odpowiadać będzie stacja CBS. James Wan miał początkowo podjąć się reżyserii, ostatecznie jednak otrzymał rolę producenta. Scenariusz serialu ma napisać R. Scott Gemmill a reżyser nie jest jeszcze znany.

Pierwotny serial o MacGyverze liczył sobie aż siedem sezonów, w trakcie których wyemitowano 139 odcinków. Za każdym razem w głównego bohatera wcielał się Richard Dean, dlatego producenci będą mieli z pewnością spory problem, by wybrać nowego aktora. Wiadomo, że będzie to ktoś młody, bo reboot ma pokazywać dwudziestoletniego  MacGyvera działającego na zlecenie Fundacji Phoenix.

Będziecie oglądać początki kariery MacGyvera?