Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Różne

Vin Diesel gra w Dungeons & Dragons [video]

Premiera “Łowcy czarownic” już niedługo, dlatego Vin Diesel z zapałem angażuje się w różnego rodzaju projekty i udziela wielu wywiadów. Tym razem możecie zobaczyć, jak aktorowi poszła gra w D&D. Pytanie tylko, jaki związek ma “Łowca czarownic” z klasyczną karcianką?

Sesja miała być kolejną formą promocji filmu, ale przy okazji Diesel zainspirował ekipę kanału Geek & Sundry do stworzenia nowej klasy w grze.”The Witch Hunter” nie będzie mocno nakierowany na konkretne umiejętności, ale będzie mógł wykorzystywać swoje zdrowie, żeby zadawać więcej obrażeń. Alchemiczne umiejętności i posługiwanie się różnymi rodzajami broni mają urozmaicić rozgrywkę, a przy tym nieco utrudnić zadanie graczowi, który będzie musiał bardzo rozważnie podejmować decyzje, inaczej pojedynki szybko skończą się jego porażką. Do tego dorzućmy garść zaklęć i mamy postać uniwersalną, ale nie tak prostą w graniu jak może się to początkowo wydawać. Póki co “The Witch Hunter” jest testowany przez swoich twórców i niewiadomo, czy na stałe wejdzie do świata D&D. Szczegółowy opis klasy znajdziecie tutaj.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Vin Diesel zaczytywał się w dziełach Tolkiena, teraz możemy obejrzeć, jak radzi sobie w trakcie sesji RPG z doświadczonymi graczami. Jakie jeszcze oblicze Diesela poznamy, nim “Łowca czarownic” trafi do kin?